Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri

Konferans ve Tercüme Sistemi 

CCTV Sistemi (Kapalı Devre Kamera Sistemi) kampüs çevresinde ve kampüs içerisinde yaşanabilecek olayların (kargaşa, terör, hırsızlık, kaza, ölüm vs.) tespiti ve bunların ilgili makamlara sunulması açısından önem arz etmektedir. 

Toplantı, konferans sistemleri ve tercüme sistemleri, büyüyen ve kompleks yapılar halini alan eğitim kampüslerinde çok önemli bir unsur olmuştur. 

Doğru ses desteği olmadıkça, kuşkuşuz o sunum ve verilen bilginin gücü azalacaktır. Yüksek kaliteli ses konferans sistemleri, multimedya, uzaktan iletişim, sunum ve işbirliğine yönelik uygulamaları kuvvetlendirecektir. 

Vesta, oditoryumlar, çok amaçlı iletişim odaları, uzaktan eğitim gibi çok karmaşık ihtiyaçlardan basit bir toplantı odasına kadar çok geniş kapsamlı ses konferans çözümleri tasarlayabilmektedir. 

Ayrıca globalleşen dünyamızda artık bir çok etkinlikte veya eğitimde, çeşitli uluslardan konuşmacılar veya dinleyiciler katılım sağlamaktadır, işte bu noktada önem kazanan tercüme sistemleri ile ihtiyacınız olacak çözümler sunulacaktır.

   

TOP